Vážení, 

dovolte mi, abych Vám jako jednatelka společnosti představila firmu AVISTA s.r.o. poskytující služby v oblasti účetnictví a daňové.

Společnost AVISTA s.r.o., zapsaná v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 16334 vznikla dne 17. června 2008. Jedná se o společnost rodinného formátu, založenou Ing. Lenkou Kracíkovou Hondlíkovou a JUDr. Vladimírem Kracíkem.

Hlavní podnikatelskou činností je poskytování účetních a daňových služeb, kterou vykonává na trhu od roku 2008 let.

Zásadním know how  společnosti AVISTA s.r.o.  je individuální přístup ke klientovi, který se významně odráží v postupu zpracování účetních dokladů a konečné optimalizaci daní. Tím, že se firma rozhodla pro firemní politiku "kvalita nad kvantitou", nabízí jednoznačně službu kladoucí důraz na kvalitu nabízených služeb, když garance vysoké úrovně poskytovaných služeb je současně podpořena přijímáním pouze určitého počtu klientů do portfolia společnosti.

Samotnému zpracování účetnictví  je pracovníky věnováno dostatek času, přemýšlí se o daňových souvislostech  již při zadávání účetních dokladů  a v průběhu účetního období se s klienty aktivně komunikuje o případných daňových dopadech.  Oboustranná vzájemná komunikace přináší klientům  dostatečný časový prostor pro  investiční či významná manažerská rozhodnutí. Společnost AVISTA s.r.o. poskytováním svých účetních služeb ušitých klientovi "na míru" předchází běžným problémům, kterými jsou například zjištění hospodářského výsledku až na konci účetního období anebo výši své daňové povinnosti teprve v okamžiku zpracování daňového přiznání.

Naším klientským portfoliem jsou menší či střední firmy zabývající se nejenom výrobními činnostmi, ale poskytováním služeb v různých ekonomických sférách.

V případě, že Vás naše firma a její firemní kultura svou nabídkou služeb oslovila, kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou. Jsme připraveni Vám pomoci.

Za společnost AVISTA s.r.o.  přáním hezkého dne                          Ing. Lenka Kracíková Hondlíková


   Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .